MİRAÇ EMLAK & İNŞAAT

Hakkımızda

NEDEN MİRAÇ EMLAK & İNŞAAT ?

mirac-emlak-insaat-hakkimizda

 

1. Deneyim ve profesyonellik?

Yılların getirdiği bilgi, birikim ve deneyimi profesyonel kadroyla birleştirmemizle, Manavgat bölgesine gayrimenkul alanında benzersiz bir soluk getirdik.

2. Garanti ve güvenilirlik?

Sattığımız Emlakların kalitesi onlarca kez müşterilerimiz tarafından onaylanmıştır.

3. İletişim ve karşılıklı anlayış?

Tüm ofislerimizde her müşterimiz ile özenle ve titizlikle kişiye özel iletişim kurarak en iyi hizmeti vermekteyiz.

4. Seçkinlik ve Ayrıcalık?

Çok kapsamlı bir emlak şirketi ile anlaşmanız size ilgilendiğiniz herhangi bir gayrimenkul projesi için daha iyi fiyat ve koşulları müzakere etme fırsatı verir.

5.Meşruiyet ve Güven?

Yasalar, prosedürler ve tüm resmi belgeler ile birlikte bilgi işlem sisteminin tüm aşamalarında güvenilirlik ve çıkarlarınızın en iyi şekilde korunmasını sağlamaktayız.

6. Servis ve yardım?

Profesyonel danışmanlarımız, satın alma ve Türkiye’deki gayrimenkul mülkiyeti ile ilgili bütün konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

7. Konut kiralamaları?

Uzun dönem ve kısa dönem kiralamalarımızı size maksimum getiri sağlayacak şekilde organize etmekteyiz.

8. Konut yönetimi?

Konutunuz ile ilgili sorunlarınızı çözmek ve idaresini sağlamak için tam kapsamlı bir satış sonrası hizmet paketi sunuyoruz.

9. Onarım ve inşaat hizmeti?

Mülkiyet yönetimi ve Müteahhitlik Firmalarımızın geniş deneyimleri işbirlikçi çözümleri sayesinde konut onarımlarınızı en yüksek standartlarda yapmaktayız.

10. Genel destek?

Manavgat ve Sarılar Ofisimizde bulunan konusunda uzman ekibimiz sizlere hukuki yardım,  ikamet izni ve diğer birçok konuda gereken desteği sağlamaktadır.